SVR Camping ’t Dekske ligt midden in Eersel; Dè fiets -en wandelgemeente. Het landschap wisselt af tussen rustige bospaden, open heidevelden en schilderachtige landweggetjes. Voor wandelaars zijn er goed gemarkeerde routes die je langs vennen, oude boerderijen en kleinschalige natuurgebieden leiden. Onderweg kom je regelmatig bankjes tegen om even te pauzeren en te genieten van de stilte.

Fietsers vinden hier een uitgebreid netwerk aan knooppuntenroutes. Of je nu een korte recreatieve tocht wilt maken met het gezin of een langere ronde door de Kempen, er is altijd een passende route. De paden zijn grotendeels autoluw en vlak, wat het gebied ook geschikt maakt voor kinderen en minder ervaren fietsers.

Na een dag buiten is het fijn thuiskomen op de camping. Je stalt je fiets bij je plek of ons fietsenhok, maakt een rondje over het terrein en sluit de dag rustig af. de omgeving nodigt uit om lekker op je eigen tempo te ontdekken.

Fietsen

Stap op de fiets, adem de frisse buitenlucht in en ontdek hoe mooi onze omgeving is! Vanaf Camping ’t Dekske fiets je zó het Brabantse landschap in. Dankzij het knooppuntennetwerk stel je eenvoudig je eigen route samen of volg je één van onze favoriete rondjes. Of je nu zin hebt in een kort ontspannen tochtje of een heerlijke dag op de pedalen: er is voor ieder

Leuke routes dichtbij de camping

Fietroute de Acht Zaligheden – 68 km

Deze route komt door Wintelre, maar heeft als officieel startpunt de Markt in Eersel. Ontdek de gezellige dorpskernen van de zogenaamde Zaligheden! 

 

De Philips Erfgoed route in Eindhoven- 44km

Als je aan Eindhoven denkt, denk je automatisch bijna aan Philips. Deze route verkent plekken waar Philips erfgoed terug te vinden is.

 

 

De oorlogsmonumenten route 

19 september 1944 werd Eersel bevrijd. Deze fietsroute is gemaakt speciaal om hierbij stil te staan. Onderweg vind je 22 herdenkingsmonumenten. Zo kom je onder anderen langs het Kanon in Oerle.

 

Routes iets verder weg..

Eigenlijk zijn er te veel leuke routes om te benoemen. Hieronder enkele bijzondere op een afstand van ongeveer 30 minuten met de auto. Bind je fiets achterop en trappen maar!

Lommel – 36 km

Bijzonder; In een speelse dubbele cirkel klim je zachtjes omhoog tot hoog tussen de bomen tot wel 10 meter. Boven voel je de wind, hoor je het ruisen van de bladeren en snuif je de frisse boslucht op

Zwarte Kaat route -42 km 

Route langs de plekken waar de bende van Zwarte kaat actief was oa in Postel. Spannend!

 

De Brabantse Watermolen route – 55 km 

De route voert door het Brabantse landschap tussen de beekdalen van de Dommel en de Aa langs nog bestaande watermolens. Je passeert onder meer de Hooidonkse, Collse en Opwettense Watermolen, waarvan de laatste het grootste waterrad van Nederland heeft.

Wandelroute bij de camping met meisje en hond in de natuur

Wandelen

Ontdek de Kempen te voet. Trek je wandelschoenen aan en stap zo vanuit Camping ’t Dekske de natuur in. Onze omgeving is perfect om te wandelen: rustige zandpaden, mooie bossen, weidse velden en gezellige dorpsrandjes wisselen elkaar af. Dankzij de wandelknooppunten en mooie rondjes in de bauurt is er voor iedereen een fijne wandeling te vinden. 

Leuke routes dichtbij de camping

Er zijn enkele leuke rondjes die langs de camping komen, zoals het Koemeers Ommetje van ongeveer 4 kilometer. Op de website van Visit Eersel zijn nog meer leuke rondjes te vinden in de gemeente. Hieronder enkele leuke routes op een rijtje

Rondje bij de vennen in Wintelre – 6 km

Struin door de bossen, ontdek een stukje heide en zie de verschillende meren. 

Koemeers ommetje – 3,5 km 

Deze wandeling komt langs de camping en is gewoon een lekker blokje om langs de landerijen.

Boswachterpad cartierheide – 7,2 km

Een mooie wandeling over de Eerselse heide. 

 

Iets verder weg..

Naast de rondjes langs de camping heeft de regio erg veel te bieden. Wij zijn zelf erg fan van de onderstaande wandelroutes. 

  • Oisterwijkse meren -en vennen: mooie waterrijke wandeling met leuke boscafétjes. Vanaf de start zijn meerdere wandelingen van verschillende afstanden mogelijk check hier
  • Wandeling vanuit in den Bokkenreyder: een echte horeca parel vanuit de Esbeekse bossen. Hier kun je na een mooie wandeling die je bij het restaurant verkrijgt een heerlijke (grote!) uitsmijter eten. Brabantse gastvrijheid op zijn puurst. 
Wandelen gemeente Eersel

Wij houden van..

Leuke dingen doen!!

We vinden het super leuk als onze campinggasten genieten van onze omgeving! Daarom hebben we leuke activiteiten op een rijtje gezet. Klik op het kaartje voor meer informatie of vraag ons voor een passende dagactiviteit.